Nurgadiivan NORA

Home/Nurgadiivan NORA
Nurgadiivan NORA 2018-12-06T19:56:38+00:00

Nurgadiivan NORA

Mooduldiivan

Hind: 650€

hind ei sisalda transporti

Võimalikud materjalivalikud

Disain

Nora on kaasaegne ja luksuslik mooduldiivan, kus ainult kujutlusvõime seab piirid selle ainuõige diivani komplekteerimisel. Kõikide osade laius/pikkus on 90x90cm ning on omavahel kindlalt ühendatud. Kõiki osasid võib ringi tõsta või siis lisada/ära jätta just nii nagu teil endil vaja on.

Detailid

Nurgadiivan NORA
Pikkus: 270cm. (3x90cm.)
Laius: 180cm. (2x90cm.)
Seljatoe kõrgus:
Kangas:
​Jalad: matt hall metall

Tellimisinfo

Kui kaup on koheselt laos olemas siis väljastame teile arve ning peale arve tasumist saate kaubale järgi tulla. Kauba eest saab tasuda ka kohapeal sularahas.
Juhul, kui kaup ei ole laos valmis siis täpsustame teile valmimisaja, mis on üldjuhul 2-3 nädalat. Toote valmimisel võetakse teiega veel kord ühendust.
Toote hind ei sisalda transpordi maksumust meie esindusest tellija sihtkohani. Võimalusel ootame teid ise tellimusele järele ja sellisel juhul ei lisandu toote maksumusele muid makse.
Tootja võib kliendi soovi korral saata kauba kliendile ka DPD kulleri, Itella kulleri vm kliendi poolt valitud tarneviisiga tingimusel, et transpordi tellija on klient. Kaup väljastatakse kullerile peale kauba arve laekumist.
Erikokkuleppel tellib tootja transpordi ning tarnib valmis toote ostjani. Sellisel juhul lepitakse eelnevalt transpordi hind kokku ning transpordi eest tasutakse kauba üleandmisel.