Palju õnne!

Meie 3 võitjat:
I koht – Anne Obersneider
II koht – Sandra Vallik ja Triin Mardimäe
III koht – Õpilasfirma Mängutasku Põlva Gümnaasiumist

Täiendav info

Kuna huvitavaid ideid oli palju, siis otsustasime finalistide ringi veidike laiendada ning valisime 8 kavandile lisaks 4 juurde. Siit leiate nimed, kes on finaali edasi pääsejad. Palju palju õnne! Võtame teiega kindlasti ka ühendust.
25. veebruariks ootame siis ka idee(de) prototüüpe!

Nimistu ei ole paremuse järjekorras:
🔹 Maret Sikstus
🔹 Raili Freienthal
🔹 Karin Kallisma
🔹 Merilin Raudna-Kristoffersen
🔹 Sandra Vallik ja Triin Mardimäe
🔹 Anne Obersneider
🔹 Kersti Puman
🔹 Õpilasfirma Mängutasku Põlva Gümnaasiumist
🔹 Eve Juss
🔹 Tiiu Jalakas
🔹 Kairit Jaanverk
🔹 Maiu Linder

Täiendav info

1. veebruariks ootame idee kavandeid e-postile: info@eestisohva.ee või posti teel Eesti Sohva OÜ, Turu 3 Jõgeva. 1. voorus hindab žürii ideid ja valib välja 8 kavandit, mille prototüüpe tahame näha 25. veebruariks. Vajadusel oleme nõus prototüüpide valmistamisel abi pakkuma.

2. voorus 2. märtsil valib žürii välja 3 võidutööd!

IDEE konkurss 2019-2020

EESTI SOHVA tegeleb pehmemööbli tootmisega, mille tulemusel jääb meil üle erineva suuruse ja tooniga kangajääke. Kuna soovime, et meiepoolne jalajälg keskkonnale oleks väiksem ja materjali kadu optimaalselt minimaalne, siis seoses sellega oleme otsustanud luua IDEE konkursi, kus võite võtta osa kas siis üksikisikuna või luues koos oma sõpradega meeskonna.

IDEE konkurss kujutab endast ette järgnevat:

1. Luua IDEE kavand tootest, kus oleks võimalik kasutada ära kangajääke, kas siis tükkide näol või purustatud kujul. Saame enda poolt pakkuda mõlemat võimalust.

2. Selle idee genereerimiseks anname teile aega kuni 1. veebruarini 2020. Jaanuari lõpuks kogume kõik saadetud kavandid kokku ning žürii koos oma ala spetsialistidega teevad kindlaks 3 parimat tööd!

3. Et idee oleks omanäoline, põnev, innovatiivne ja tekitaks teil indu selle nimel vaeva näha, siis oleme välja pannud ka auhinnad esimesele kolmele kohale.

1-koht 1000 €
2-koht 300 €
3-koht 200 €

4. Võitja tööga loome koos ettevõttega 10 prototüüpi, mis reaalselt valmivad meie tehases ning mille tulemusel avaneb indiviidil või võistkonnal võimalus tulla turule endapoolse uudse tootega.

Töid ootame: info@eestisohva.ee
Kui tekib küsimusi saatke need julgelt meile info@eestisohva.ee