Eesti Sohva OÜ on osaühing Softcom tütarfirma. Softcom on pehme mööbli, peamiselt diivanite, tootmisele spetsialiseerunud tehas Jõgeval. Tehase peamisteks klientideks on tippdisainerid üle maailma, kes tellivad meilt enda loodud diivanite ja muu pehme mööbli konstrueerimise, tootmis- ja logistikateenust. Toodangust läheb ekspordiks ca 95%.

Meie rätseplahendusena loodud disaindiivaneid iseloomustavad kallid ja kvaliteetsed materjalid, ergonoomilisus ning loomulikult mugavus.

Iga diivani mudeli valmimisele eelneb pikk ja põhjalik konstrueerimise ning testimise periood. Selle käigus loome tootele prototüübi, mille saadame kliendile kinnitamiseks ja tagasiside saamiseks.

Lähtuvalt tagasisidest tuleb vahel ka esialgseid kavandeid muuta. Võib juhtuda, et enne lõplikku müügivalmidust soovib klient kasutada teist värvi kangast, muuta jalgade tegumoodi või diivani käetoe laiust sentimeetri võrra vähendada. Kõik kliendipoolsed täiendused tähendavad meile enamasti uue diivani loomist. See võimaldabki Eesti Sohva OÜ-l pakkuda seda, mida mitte keegi teine ei saa: maailma tippdisainerite loodud pehme mööbli kordumatuid ainueksemplare ja tootmisest välja jäänud kangakollektsioone.

Uuri lähemalt siit: rätseplahendusena loodud disaindiivanite ainueksemplarid